Ponedjeljak, Rujan 01, 2014

Liste za Županijsku skupštinu

Podravina - Izbori

Zastava županijeNa ovim izborima ništa manje nije bitno i biranje članova Županijske skupštine. Koje sve stranke učestvuju u utrci i koji su to njihovi članovi pretedenti na stolicu u skupštini, pogledajte u nastavku. Ova lista koju će te također dobiti prilikom glasovanja, također igra veliku ulogu u tome koliko će se ljudi iz našeg kraja boriti za njega. Dobro proučite i odlučite... Ovdje su stavljene i kandidacijske liste za župana i njihovih zamjenika.

 

 

                KANDIDATI ZA ŽUPANA:

 

Kandidat: Darko Koren, Hrvat, Mladine 14, Križevci,

Zamjenik kandidata: Ivan Pal, Hrvat, Ulica braće Radić 46, Koprivnica,

Zamjenik kandidata: Darko Sobota, Hrvat, Ulica Grgura Karlovčana 32, Kalinovac,


Predlagatelj: Hrvatska seljačka stranka - HSS, Hrvatska demokratska zajednica - HDZ, Hrvatska stranka umirovljenika - HSU i Hrvatska socijalno-liberalna stranka - HSLS.

 

Kandidat: Darko Ledinski, Hrvat, Ulica Fortunata Pintarića 20, Koprivnica,

Zamjenica kandidata: Marija Vukobratović, Hrvatica, Frankopanska ulica 35, Križevci

Zamjenik kandidata: Antun Bratanović, Hrvat, Ulica Antuna Mihanovića 33, Podravske Sesvete,


Predlagatelj: Socijaldemokratska partija Hrvatske - SDP i Hrvatska narodna stranka - Liberalni demokrati - HNS.

          

                                KANDIDACIJSKE LISTE ZA ŽUPANIJSKU SKUPŠTINU:

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ i

HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS

Nositelj liste: Damir Polančec

Kandidati:

1. Damir Polančec, Hrvat, Oružanska ulica 12a, Koprivnica

2. Stjepan Milinković, Hrvat, Dravska ulica 54, Gola

3. Krešimir Habijanec, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 21, Križevci

4. Damir Felak, Hrvat, Ulica Đure Basaričeka 14, Koprivnica,

5. Verica Rupčić, Hrvatica, Grkinska ulica 9, Đurđevac,

6. Joso Brkljača, Hrvat, Ulica Miroslava Krleže 86, Koprivnica,

7. Irena Jagarinec, Hrvatica, Mlinarska ulica 37c, Starigrad,

8. Nikola Gregur, Hrvat, Ulica braće Radić 27a, Koprivnica,

9. Mirko Kovačev, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 40, Kalinovac,

10. Zlatko Horvat, Hrvat, Veliki Otok 45,

11. Renata Husinec, Hrvatica, Trg Josipa Jurja Strossmayera 23, Križevci,

12. Melita Pavlek, Hrvatica, Ulica Blaža Mađera 35, Novigrad Podravski,

13. Stjepan Ciganović, Hrvat, Medvedička 124, Novo Virje,

14. Hrvoje Ištvanović, Hrvat, Bilogorska ulica 11, Sokolovac,

15. Marijan Novak, Hrvat, Ulica Ivana Đuriševića 54, Đurđevac,

16. Milivoj Tkalčec, Hrvat, Ulica Dragutina Lambla 30, Križevci,

17. Zvonimir Širjan, Hrvat, Kusijevec 29,

18. Branko Rođak, Hrvat, Trg kralja Tomislava 25, Podravske Sesvete,

19. Franjo Ciglar, Hrvat, Ulica Matije Gupca 107, Peteranec,

20. Silvija Bošnjaković, Hrvatica, Ciglenska ulica 14, Virje,

21. Damir Gašparec, Hrvat, Kolodvorska ulica 22, Koprivnički Bregi,

22. Slavko Kenđelić, Hrvat, Ulica Petra Preradovića 2, Ferdinandovac,

23. Tomislav Ivanek, Hrvat, Istarska ulica 27, Križevci,

24. Antun Karas, Hrvat, Kozarevac,

25. Vlado Posavec, Hrvat, Ulica Miklinovec 78, Koprivnica,

26. Ivan Katavić, Hrvat, Ulica Nikole Tesle 45, Križevci,

27. Željko Došen, Hrvat, Dravska ulica 2b, Gola,

28. Slavko Kadija, Hrvat, Ulica Mihovila Pavleka Miškine 36, Đelekovec,

29. Franjo Andrašić, Hrvat, Trg kralja Tomislava 30, Molve,

30. Darko Jakšić, Hrvat, Purga 17, Sveti Petar Čvrstec,

31. Zdenka Pugar, Hrvatica, Donje Borje 28,

32. Željka Koluder-Vlahinja, Hrvatica, Mosna ulica 16, Koprivnica,

33. Ivica Salajec, Hrvat, Botinovec 1c,

34. Marija Zlatar, Hrvatica, Ulica bana Josipa Jelačića 72, Hlebine,

35. Tomislav Kovačić, Hrvat, Ulica Miklinovec 197, Koprivnica,

36. Vlatko Zgorelec, Hrvat, Ulica Ljudevita Gaja 91, Hlebine,

37. Katarina Oršanić, Hrvatica, Florijanski trg 12, Koprivnica,

38. Josip Grotić, Hrvat, Podravska ulica 7a, Torčec,

39. Ljiljana Fištrović, Hrvatica, Kalnička ulica 3, Gornja Rijeka,

40. Ivan Horvat, Hrvat, Ulica Ivana Sabolića 18, Koprivnica,

41. Robert Markulin, Hrvat, Ulica Đure Basaričeka 18, Koprivnica,



HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS i

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: Josip Friščić

Kandidati:

1. Josip Friščić, Hrvat, Ulica braće Radić 22, Koprivnički Ivanec,

2. Darko Koren, Hrvat, Mladine 14, Križevci,

3. Slavko Konfic, Hrvat, Istarska ulica 25, Križevci,

4. Zdravko Gašparić, Hrvat, Herešinska ulica 77, Koprivnica,

5. Franjo Car, Hrvat, Ulica Ivana Gundulića 16, Đurđevac,

6. Ivan Vuk, Hrvat, Ulica Alberta Štrige 1, Križevci,

7. Josip Vincek, Hrvat, Ulica Ljudevita Gaja 25, Koprivnica,

8. Ivan Popec, Hrvat, Marijanska ulica 127, Molve,

9. Dragutin Piškorić, Hrvat, Trema - Medačevo 18,

10. Ladilav Jembrek, Hrvat, Varaždinska ulica 19, Subotica Podravska,

11. Franjo Šturbek, Hrvat, Kolarec 90,

12. Matija Dolenec, Hrvat, Ulica kraljice Jelene 67, Koprivnica,

13. Miljenko Štimac, Hrvat, Gušćerovec 7,

14. Mirko Šignjar, Hrvat, Ulica Ljudevita Gaja 98, Virje,

15. Božidar Gerić, Hrvat, Ulica Trnovec 104, Novigrad Podravski,

16. Goran Gregurek, Hrvat, Potočka ulica 108, Križevci,

17. Katarina Končar, Hrvatica, Ulica Ruđera Boškovića 12, Đurđevac,

18. Karmen Antolić, Hrvatica, Ulica Tome Čikovića 19, Koprivnica,

19. Branko Mesarov, Hrvat, Trepčanska ulica 18, Novo Virje,

20. Ivona Čižmešija, Hrvatica, Ulica Matije Gupca 55, Sigetec,

21. Željka Razman, Hrvatica, Žibrinovec 18,

22. Božo Bošnjaković, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 19, Hlebine,

23. Ana Milek, Hrvatica, Ulica kneza Domagoja 90, Koprivnica,

24. Sanela Drveni, Hrvatica, Donja Velika 31,

25. Mario Pečnik, Hrvat, Sveti Martin 29,

26. Ivan Pal, Hrvat, Ulica braće Radić 46, Koprivnica,

27. Franjo Juhaz, Hrvat, Mirogojska ulica 11, Kloštar Podravski,

28. Josip Galinec, Hrvat, Kamengradska ulica 14, Starigrad,

29. Nikola Mihajlic, Hrvat, Brezovljani 29,

30. Ivančica Đurkan, Hrvatica, Imbriovec 227a,

31. Dražen Kovačić, Hrvat, Novačka 47,

32. Ivica Gabaj, Hrvat, Ulica Petra Zrinskog 183, Legrad,

33. Josip Mikulčić, Hrvat, Ulica Matije Gupca 70, Koprivnički Bregi,

34. Vera Kralj, Hrvatica, Ulica Frana Galovića 29, Križevci,

35. Nenad Šehić, Hrvat, Ulica kralja Zvonimira 37, Đurđevac,

36. Andrija Jendrek, Hrvat, Jembreki 1, Kamešnica,

37. Marija Fabuš, Hrvatica, Ulica braće Radić 81, Drnje,

38. Vjekoslav Maletić, Hrvat, Tolnica 14, Ferdinandovac,

39. Maja Blažek, Hrvatica, Ulica Čarda 62, Koprivnica,

40. Marijan Puškaš, Hrvat, Trg bana Josipa Jelačića 1, Virje,

41. Ana Valjak, Hrvatica, Vrbovečka ulica 9, Križevci,


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP i

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Nositelj liste: Zvonimir Mršić

Kandidati:

1. Zvonimir Mršić, Hrvat, Križevačka ulica 41b, Koprivnica,

2. Milica Fuček, Hrvatica, Ulica Antuna Radića 8a, Đurđevac,

3. Petar Štefanić, Hrvat, Ulica Đure Basaričeka 126, Đurđevac,

4. Milivoj Androlić, Hrvat, Domžalska ulica 2, Koprivnica,

5. Martina Majdak, Hrvatica, Veliki Potočec 56, Križevci,

6. Željko Bakar, Hrvat, Predavec Križevački 5,

7. Vjekoslav Mužinić, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 87a, Reka,

8. Petra Rožmarić, Hrvatica, Ulica Antuna Gustava Matoša 5, Koprivnica,

9. Vjekoslav Flamaceta, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 45, Đurđevac,

10. Nikola Novosel, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 1, Križevci,

11. Dušanka Šprem, Hrvatica, Ulica Andrije Palmovića 2, Rasinja,

12. Marinko Bagarić, Hrvat, Hercegovačka ulica 8, Koprivnica,

13. Slavica Ileković, Hrvatica, Ulica Josipa Buturca 9, Križevci,

14. Tihomir Sokolić, Hrvat, Novi Đurđic 136,

15. Nikola Jadanović, Hrvat, Ulica Mihovila Pavleka Miškine 11, Koprivnički Bregi,

16. Helga Jug, Makedonka, Velika Mučna 77a,

17. Ljubica Cestar, Hrvatica, Grkinska ulica 83, Đurđevac,

18. Ivanka Dvoršćak, Hrvatica, Ulica Matije Gupca 1, Ferdinandovac,

19. Slavko Kuzmić, Hrvat, Imbriovec 197,

20. Zoran Šestak, Hrvat, Kutnjak 262,

21. Stjepan Henezi, Hrvat, Ludbreški odvojak 9, Koprivnica,

22. Tomislav Sitar, Hrvat, Gorička ulica 57, Koprivnica,

23. Vesna Knok, Hrvatica, Zagrebačka ulica 9, Križevci,

24. Mijo Mišulin, Hrvat, Tratinska ulica 3a, Đurđevac,

25. Dušanka Čokić, Hrvatica, Ulica Matije Gupca 57, Kloštar Podravski,

26. Dragec Pokos, Hrvat, Kalnička ulica 4, Sokolovac,

27. Dragica Herbai, Hrvatica, Virovska ulica 67, Novigrad Podravski,

28. Milenko Sanader, neopredjeljen, Podravska ulica 27, Torčec,

29. Branko Dolenec, Hrvat, Ulica Pavleka Miškine 1a, Đelekovec,

30. Željka Vulić, Hrvatica, Ulica Mihovila Pavleka Miškine 27a, Koprivnica,

31. Biserka Novosel, Hrvatica, Ulica Marcela Kiepacha 63, Križevci,

32. Danijela Seleš, Hrvatica, Peščenica 6, Đurđevac,

33. Petar Ferenčić, Hrvat, Novigradska ulica 20, Virje,

34. Stjepan Kuruc, Mađar, Ulica Petefi Šandora 24, Legrad,

35. Ljerka Jevremović, Slovenka, Trg podravskih heroja 3a, Koprivnica,

36. Antonio Benjak, Hrvat, Orehovec 51,

37. Tanja Brunec, Hrvatica, Otočka 71,

38. Drago Velja, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 4, Kalinovac,

39. Martina Siladić, Hrvatica, Ciglenska ulica 58, Đurđevac,

40. Natalija Mileković, Hrvatica, Ulica Matije Gupca 23, Križevci,

41. Andrej Gligorović, Hrvat, Trg podravskih heroja 3, Koprivnica,


NEZAVISNA ŽUPANIJSKA LISTA

Nositelj liste: Franjo Horvat

Kandidati:

1. Franjo Horvat, Rom, Trg kralja Tomislava 24, Molve,

2. Stjepan Marić, Hrvat, Šemovačka ulica 6, Virje,

3. Mirjana Maronić, Hrvatica, Novačka 79,

4. Martin Oršoš, Rom, Ulica Frana Galovića 35, Peteranec,

5. Nedeljka Bogdanić, Hrvatica, Vinogradska ulica 41b, Glogovac,

6. Alen Balog, Rom, Ulica kralja Tomislava 101, Legrad,

7. Ljubica Oršoš, Romkinja, Ulica kralja Tomislava 120, Peteranec,

8. Senad Oršoš, Rom, Ulica Frana Galovića 35, Peteranec,

9. Božica Oršuš, Romkinja, Ulica kralja Tomislava 105, Peteranec,

10. Martin Oršoš, Rom, Ulica kralja Tomislava 120, Peteranec,

11. Ivan Horvat, Rom, Medvrti 5, Molve,

12. Irena Horvat, Romkinja, Marijanska ulica 112, Molve,

13. Zoki Horvat, Hrvat, Gabajeva Greda 140,

14. Ljiljana Horvat, Romkinja, Marijanska ulica 112, Molve,

15. Marijan Horvat, Rom, Autoput 2, Drnje,

16. Anica Horvat, Romkinja, Autoput 2, Drnje,

17. Vendelin Oršoš, Rom, Ulica kralja Tomislava 120, Peteranec,

18. Branko Balog, Rom, Starogradska ulica 25, Sigetec,

19. Irma Oršuš, Romkinja, Ulica kralja Tomislava 109, Peteranec,

20. Alen Udorović, Rom, Ulica braće Radić 106, Peteranec,

21. Nedeljka Horvat, Hrvatica, Gabajeva Greda 140,

22. Mladen Bogdanić, Rom, Vinogradska ulica 41b, Glogovac,

23. Željka Oršuš, Romkinja, Starogradska ulica 13, Sigetec,

24. Vid Oršuš, Rom, Ulica kralja Tomislava 105, Peteranec,

25. Svjetlana Oršoš, Romkinja, Starogradska ulica 11, Sigetec,

26. Karlo Ormanec, Hrvat, Trg braće Radić 4, Molve,

27. Radmila Oršuš, Romkinja, Starogradska ulica 13, Sigetec,

28. Nedeljko Horvat, Hrvat, Autoput 2, Drnje,

29. Nedeljka Bogdanić, Hrvatica, Vinogradska ulica 41b, Glogovac,

30. Miroslav Horvat, Hrvat, Autoput 19, Drnje,

31. Danijel Kiš, Hrvat, Ulica Mihovila Pavleka Miškine 31, Molve,

32. Željko Oršoš, Rom, Ulica kralja Tomislava 120, Peteranec,

33. Nedeljka Oršuš, Romkinja, Stiska 36, Đurđevac,

34. Damir Oršoš, Rom, Ulica Frana Galovića 35, Peteranec,

35. Mirjana Horvat, Romkinja, Stiska 36, Đurđevac,

36. Radovan Balog, Rom, Borovljani 53b,

37. Nedeljko Bogdanić, Hrvat, Vinogradska ulica 41b, Glogovac,

38. Miro Bogdan, Hrvat, Marofska ulica 18, Herešin,

39. Ljubo Horvat, Hrvat, Marofska ulica 18, Herešin,

40. Stjepan Oršoš, Hrvat, Starogradska ulica 11, Sigetec,

41. Slobodan Oršoš, Rom, Starogradska ulica 11, Sigetec,


AUTOHTONA-HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS

HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA - HDSS

HRVATSKI PRAVAŠI - HRVATSKI PRAVAŠKI POKRET - HP-HPP

PODRAVSKA STRANKA - PS

HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS

Nositelj liste: Milan Bingula

Kandidati:

1. Milan Bingula, Hrvat, Šmeovečka ulica 25, Virje,

2. Vlado Miklobušec, Hrvat, Obrež Kalnički 32,

3. Marijan Vuković, dipl. ing, Hrvat, Cubinec 138,

4. Branko Ormanec, Hrvat, Trg braće Radić 4, Molve,

5. Marijan Ivančan, dipl. pravnik, Hrvat, Konačka ulica 11, Molve,

6. Ratko Sokač, Hrvat, Majurec 63,

7. Kruno Šatvar, Hrvat, Vinarec 9,

8. Anto Šošić, Hrvat, Ulica dr. Nikole Sertića 146, Koprivnica,

9. Josip Rožmarić, Hrvat, Trg kralja Zvonimira 5, Koprivnica,

10. Dalibor Ifšak, ing. agr, Hrvat, Bogačevo 33,

11. Ljudevit Badjun, ing. poljop. Hrvat, Potočka ulica 116, Križevci,

12. Hrvoje Neimarević, dr. med. Hrvat, Istarska ulica 10, Koprivnica,

13. Bernardica Majnović, Hrvatica, Bilogorska ulica 123, Budrovac,

14. Rernato Miklobušec, Hrvat, Donja Obrež 32, Obrež Kalnički,

15. Dražen Keleminec, Hrvat, Herešinska ulica 13a, Koprivnica,

16. Katarina Biršić, Hrvatica, Križevačka ulica 48, Koprivnica,

17. Željka Burulic, Hrvatica, Ulica Ivana Đuriševića 20, Đurđevac,

18. Miroslav Mužević, Hrvat, Poljana Križevačka 115,

19. Antonija Bukovčan, Hrvatica, Gračina 15,

20. Stjepan Flajpan, ing. poljop. Hrvat, Ulica Franje Markovića 60, Križevci,

21. Mladen Lukunić, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 118, Gola,

22. Marija Žnidar, Hrvatica, Ulica Matije Gupca 15, Koprivnički Ivanec,

23. Marija Kamenjak, Hrvatica, Miholec 87,

24. Jure Čule, Hrvat, Ulica kneza Branimira 76, Koprivnica,

25. Zdravko Jakčin, Hrvat, Ulica braće Radić 39, Sveti Ivan Žabno,

26. Miljenko Višak, Hrvat, Poljana Križevačka 22,

27. Ivica Šimić, Hrvat, Ulica braće Radić 75, Koprivnički Bregi,

28. Stjepan Beloša, Hrvat, Međa 50,

29. Dragutin Bednjički, Hrvat, Rovištanci 15,

30. Danijela Vrlec, Hrvatica, Ulica Matije Gupca 47, Sigetec,

31. Katica Grčić, Hrvatica, Ulica Petra Zrinskog 8, Đurđevac,

32. Tihomir Žufika, Hrvat, Dravska ulica 1, Molve,

33. Tomislav Kurpez, Hrvat, Ferežani 32,

34. Marina Horvat, Hrvatica, Novigradska ulica 46, Virje,

35. Nada Tomec, Hrvatica, Novigradska ulica 44, Virje,

36. Dubravko Vajdić, Hrvat, Majurec-cesta 183,

37. Josip Kiš, Hrvat, Ulica Mihovila Pavleka Miškine 29, Molve,

38. Josip Ištvan, Hrvat, Ulica Šimuna Pandura 73, Hampovica,

39. Ivica Novosel, Hrvat, Bukovje Križevačko 12,

40. Milan Pavusa, Hrvat, Ulica Mihovila Pavleka Miškine 75, Ždala,

41. Zvonko Ciglar, Hrvat, Borovljani 84,

 

Nemate dozvolu za unos komentara.
Morate se prijaviti na stranice ili registrirati.
Za registraciju - u gornjem meniju, klik na "Registracija".
Nakon registracije na vrhu stranice, desno, klik na "Prijava".

Posljednji komentari članaka

POLICIJSKA POSTAJA ĐURĐEVAC

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Na stranicama je

Trenutno aktivnih Gostiju: 508 

Video

LATEST MEDIA